Dini Soru / Sorular / Allah beni duymuyor

Allah beni duymuyor

Sponsorlu Bağlantılar

Allah beni duymuyor

Soru

Bazen Allah beni duymuyor mu diyorum beni şeytan mı yoldan çıkarmak ve kandırmak istiyor bilemiyorum. Bunalımdayım bana yol gösterin lütfen.

Cevap

Haşa böyle bir şey imkansız ötesi. Şeytan şeytanlığını yapacak tabiki onun vazifesi. Eğer Allah’a gerçekten yakın olmak istiyorsan O’nu tanımaya gayret göstermelisin. Birini ne kadar tanirsan o kadar çok sevmeye başlarsin. Hele Allah’ı tanıyan onu çok sevmeye başlar. Allah buyuruyor kardeşim Bana bir adım atana ben yürürüm,bana yürüyene ben koşarım. Bundan daha güzel müjde daha ne olsun ve kardeşim namazın yoksa kuru kuruya ben Allah’ı seviyorum diyemezsin. Kim çağırsa aman ayıp olur diye koşa koşa gidiyoruz. Rabbimiz emrediyor. Ben yine de gelmiyorum diyorsa bir insan hadi sevgini ispatla derse Rabbim ne diyebiliriz ki. Sevgi ispat ister ispatlarsan seni asla yüzüstü bırakmaz koskoca bütün kainatın Rabbi. Selametle kal.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Teheccüd namazı nedir nasıl kılınır başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiket: allah beni duymuyor

İlgini Çekebilir

Kötü söz söylemek günah mı

Sponsorlu Bağlantılar Kötü söz söylemek günah mı Soru Dinimize göre bir kişinin kötü söz söylemesi …

Teheccüd namazı nedir nasıl kılınır

Sponsorlu Bağlantılar Teheccüd namazı nedir nasıl kılınır Soru Merhaba hocam. Bir gecede birden fazla teheccüd …

2 Yorumlar

  1. Bu cevaplarınızdan dolayı Allah sizden razı olsun hanım kardeşim. Çok faydalı ve çok yerinde açıklamalar. Eğer bize bir mail atarsanız size sayfamızda bir hesap açarız ve üye olarak cevaplarsanız çok makbule geçer inşaallah. info@islamisorusor.com

  2. Hocam Allah razı olsun yardımcı olabilirsem başka bisey istemem Allah’tan.size yazmıştım hocam bilgisayarım bozuk diye.o yüzden üye olamadım.mobil den sitenin tam profilini göremiyorum.mail adresimi aticam hocam size.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.