Dini Soru / Sorular / Annemin psikolojisi bozuk ne yapmalıyım

Annemin psikolojisi bozuk ne yapmalıyım

Sponsorlu Bağlantılar

Annemin psikolojisi bozuk ne yapmalıyım

Soru

Hocam annem psikolojik olarak çok hasta. Kendinden nefret ediyor,her şey için kendini suçluyor,sürekli yalnız kalmak istiyor,misafir istemiyor,çesitli takıntıları var.Psikolojik tedavi gördü ama işe yaramadı.Şu anda tedaviyi reddediyor. Okuyabileceğim bir dua,bir sure bir şey önerin bana yalvarıyorum.

Cevap

Merhaba Kardeşim Geçmiş Olsun. Psikolojik panik atak ve sinir bozukluğu ruhsal ve fiziksel sorunlarimiz gün geçtikçe artıyor ama dur demek için yapmamiz gereken şey. Zikir Dua Namaz Kuran Okumaktir. Annenize YA KUDDUS ismini zikretmesini söyleyin. Perşembeyi Cumaya baglayan Gece 170 kere YA KUDDUS zikriyle mesgul olmasini rica ediniz. Isterseniz hergun sinirsiz sayida mesgul olabilir. Ve ayet el kursi kesinlikle okumasinida iste. Sende okuyabilirsin. Iyi Gunler.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan İnternetten altın alıp satmak caiz mi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

İnternetten altın alıp satmak caiz mi

Sponsorlu Bağlantılar İnternetten altın alıp satmak caiz mi Soru Selamün Aleyküm. hocam katılım bankası hesabında …

Yemin bozmak günah mıdır

Sponsorlu Bağlantılar Yemin bozmak günah mıdır Soru Su gunahi islemeyecegim diye yemin ettim ama bozmak …

Bir yorum

  1. Merhaba kardeşim. Allah yardımcınız olsun. Annen yaşadığı olayları atlamıyor olabilir, destek olun. Ama mutlaka psikolojik tedavi görmelidir. Büyüklerden biri ikna etmelidir. Kur’an okunmayan ev harabedir diyor peygamberimiz (sav). Evde huzuru yakalamak için her gün Kur’an okunmalıdır. Kur’an okunmayan tek bir gününüz olmamalıdır. Ayda bir defa da olsa Al-i İmran ve Bakara surelerini okuyun. Allah’tan ferahlık isteyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.