Dini Soru / Sorular / Arkadaşım benimle küstü ne yapmalıyım

Arkadaşım benimle küstü ne yapmalıyım

Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşım benimle küstü ne yapmalıyım

Soru

Ana sınıfı arkadaşım kustu ne yaptıysam yaranamadım ona ne sürpriz yaptıysam olmadı tel kapatıyor, tel açtığında sinirli olduğum için böyle davrandım dedim bana inanmıyor ve güvenmiyor. Kaç kere özür dilesem de affetmiyor. Hata benimdi ama bana şans ver dedim vermiyor. Onun için her şeyi yaptım. O benim için değerli ben onun yanına gidince konuşmuyor, konuşsana deyince susuyor. O beni görünce benden kaçıyor. Sinirimden küfür ettim ama kusura bakma sen sanki hata yapmıyor musun deyince küsüyor. Gel beraber konuşalım diyorum yok olmaz. Annesini aradım kızınızla konuşabilir miyim dedim yok ve sinirleniyor. Arkadaşımın annesini tel aradım ilk açmadı ve bir daha aradım özür diledim tamam deyip sonra tel bana tehdit ediyor, bir daha beni arama diyor.

Babamın bir arkadaşı var bana iftira attı. ben annemden duyunca ağladım Ailesi beni istemiyor demedi. Benden hep sakladı ne oldu dediğimde yok bir şey deyip bende öğrenince sinirlenip sinirlenip…

Cevap

Merhaba. Bu durum çok üzücü olmuş. Siz elinizden gelen ilgiyi göstermisiniz. Bence artık siz buna bir ara verin bırakın birazda o düşünsün. Eğer oda size aynı değeri veriyorsa değerinizi anlayacak ve size dönecektir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Kötü söz söylemek günah mı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

Kötü söz söylemek günah mı

Sponsorlu Bağlantılar Kötü söz söylemek günah mı Soru Dinimize göre bir kişinin kötü söz söylemesi …

Teheccüd namazı nedir nasıl kılınır

Sponsorlu Bağlantılar Teheccüd namazı nedir nasıl kılınır Soru Merhaba hocam. Bir gecede birden fazla teheccüd …

2 Yorumlar

  1. Arkadaşlar en yakın arkadaşım bana küçüçük şeyden küstü affetmiyor ne kadar şey yapsamda nolur bana yardım edin fikirler verin onunla barışmak istiyorum

  2. Öncelikle bir şekilde ondan özür dilemelidir . Daha sonra küçük bir hediye alabilirsiniz . Kendiniz yapsanız daha iyi olur. Bu onu ne kadar sevdiğinizi gösteren küçük bir tavsiye sadece sizde kendimizce birsey bulabilirsiniz . Daha sonra ise zamana bırakın değerinizi anlayıp sizi affedecektir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.