Dini Soru / Sorular / Babam beni sevdiğime vermiyor

Babam beni sevdiğime vermiyor

Sponsorlu Bağlantılar

Babam beni sevdiğime vermiyor

Soru

Babam sevdiğime babasından dolayı vermiyor
Sizden Allah rızası için yardım istiyorum. benim 2 yıllık bir ilişkim var ve gerçekten birbirimizi çok seviyoruz. kaç kere haber gönderdiler babam olmaz diyor. ben söyledim sevdiğimi hayır olmaz kesinlikle ben bu dünyadayken olmaz diyor. sebebi de babasının eskiden içki içmesiymiş çocuğu bilmem beni ilgilendirmez ben ailesine bakarım diyor. ve babası önceden içki içtiğinden dolayı vermiyor. sevgilimde ailesi de asla vazgeçmeyiz diyor bana bir çözüm gösterin kafayı yiyeceğim yalvarırım….

Cevap

Değerli kardeşim,
Bazen büyüklerimiz bizim göremediklerimizi görürler.Yaşayıp hayat dersinden öğrendikleriyle muamele ederler.Belki gerçekten o kişiler sizin için hayırlı değildir.Bizler bazen istediğimiz şeyin üzerinde diretiriz illa olsun diye ama Rabbimiz bizim için ne hayırlar yazmıştır göremeyiz.Sizin burda yapacağınız sabr ile dua etmektir.Zaten hayırlıysa Rabbim o kişiyi babanıza da ısındırır.Bi anda gelsinler olsun tamam derken bi bakmışsınız iş olmuş Allahın izni ile.Rabbim hakkınızda bu işi hayırlı eylesin.Hayırlı olanı gönlünüze razı eylesin.Hayırlı zamanda nasip etsin kardeşim vesselâm…

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Kötü söz söylemek günah mı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

Kötü söz söylemek günah mı

Sponsorlu Bağlantılar Kötü söz söylemek günah mı Soru Dinimize göre bir kişinin kötü söz söylemesi …

Teheccüd namazı nedir nasıl kılınır

Sponsorlu Bağlantılar Teheccüd namazı nedir nasıl kılınır Soru Merhaba hocam. Bir gecede birden fazla teheccüd …

Bir yorum

  1. Allah razı olsun. kendisi iyi biri olmsa kendşsşde babası gibi olsa istemiycem ama geçektn kendşsi çok iyi ve oyüzden beklemek istiyorum inş dediğiniz gibi babmda ısınır..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.