Dini Soru / Sorular / Bebeğim hakkında

Bebeğim hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

Bebeğim hakkında

Soru

Selamun aleykum. 2 aylık bebeğim var. Gece beşiğine yatırdım. Sonra uyandı, yine ilgilendim yatırdım. Yattığım yerden yüzünü görebilmek için karyolasının korkuluklarının bir kaçını araladım. Bu şekilde yattığım yerden yüzüne bakarak uyuduğuna emin olunca ben de uyudum. Sabah uyandığımda bebeğim benim yatırdığım yerde değil diğer tarafa yatmıştı. Yani kafası beşiğin sol tarafına yatırdığım bebeğim, kafası sağ tarafta olacak şekilde yatıyordu. Evde sadece bebeğim ve ben varız. Başka kimse yok ve gece uyanmadım. Uyku sersemi veya dalgınlık diye bir şey olması mümkün değil. Çünkü yatarken bütün detayları hatırlıyorum ve ne olursa olsun bebeğimi asla o tarafa yatırmam. 3 harfliler den şüpheleniyorum çok kötüyüm. Bu konuda aydınlanmak istiyorum. 3 harfliler böyle yapar mı acaba?anneme ve kayın valideme eşime anlattım. Uykulu kalkıp koymuşsundur hatırlamıyorsun dur. Öyle bir şey olamaz diyorlar. Kesinlikle olamaz bebeğimi kesinlikle o şekilde ben koymadım. Durumu yorumlar mısınız.

Cevap

Merhaba, Allah bağışlasın bebeğini hiç korkma 4 aylıkken emeklemeye başlıyor bebekler artık.doğar doğmaz kafasını tutabilen bebekler var. Gece dönmüştür bebeğin. Melekler korur onu hic korkma. Uyuturken felak, nas ve ayetul kursi oku. Biliyorsan Kur’an da oku. Selametle kal kardeşim.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Ölümden korkuyorum ne yapmalıyım başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

Ölümden korkuyorum ne yapmalıyım

Sponsorlu Bağlantılar Ölümden korkuyorum ne yapmalıyım Soru Hocam belki çok saçma olacak ama namazlarımı kılmaya …

Kedi öldürmenin günahı nedir

Sponsorlu Bağlantılar Kedi öldürmenin günahı nedir Soru Selamun aleykum hocam. Kedi öldürmenin günahı hakkında bilgi …

Bir yorum

  1. Aleykum selam hanım kardeşim. Allah bebeğini sana bağışlasın. Bütün sözlerinde haklı olabilirsin ama bu yinede cinlerle irtibatlandırılamaz. Sürekli ve her gün anormal bir durumla karşılaşırsan o zaman belki farklı anlamlar çıkarılabilir. Bebekler ve çocuklarla meleklerin olduğu ve onları kötülük ve kazalardan korudukları hadisi şeriflerde geçmektedir. Kesinlikle endişelenecek ve büyütülecek bir durum yoktur. Hele bu durumu cinlere bağlamak asla doğru değildir yanlıştır. Allah’a emanet olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.