Dini Soru / İçten edilen beddua kabul olur mu

İçten edilen beddua kabul olur mu

Hocam ben de o kadar çok takıntı ve vesvese var ki birisi var zina yapan birisi için aklıma geldikçe içimden beddua geçiyor ama her gün dua okuyorum ona bu konuyu çok taktım ben sanki dışımdan beddua ettim Allah felç eder diye aradan 10 dalika geçti dua okudum tövbe ettim yatsı ezanındada ona dua ettim dua ederken ble beddu geliyor hocam bu bedduamdn ona bir sey olur mu icimden veya dısımdan söylesem hayatta ona hiç bir şey olmasını istemem bana üstelik çok iyi davranıyor ama ben de 1 yıldan beri takıntı var beddua takıntısı 2 ay kurtulmuştum takmayarak kendisine bir şey yapmayan mazlumun zalime olan bedduası kabul olmazmış ya da tam tersi diye ben bir şey okumuştjm bir yerde hocam çok çaresizim ezandada tövbe ettim hocam dısımdan dedim gibi geliyor bedduayı 🙁

Sponsorlu Bağlantılar

Sen vesveseli bir insansın ondan dolayı aklına gelen bu düşüncelerin hiç bir önemi yoktur Önemseme ve aklına takma. Sadece isteyerek ve dili ile söylenen bedduaları Allah dilerse kabul eder.

Cevabınız


Sorunuz bu konu ile ilgili ise yukariya cevap seklinde yazabilirsiniz. Veya asagidaki butona tiklayarak farkli bir soru sorabilirsiniz.

BiR SORU SOR