Dini Soru / Rüyada ölmüş birine aşık olmak

Rüyada ölmüş birine aşık olmak

Ben baya önce sosyal medya hesabımda dolaşırken ölen birinin fotoğrafını gördüm akrabaları yazmış keşke ölmeseydi Allah mekanını cennet etsin falan diye neyse baktım dikkatimi çok çekti ölen kişi için üzülmeye başladım aklımdan hiç çıkmadı ama bi süre sonra biraz unutmaya başladım.

Bugünde rüyamda o kişiyi gördüm bana aşık oluyordu bende ona aşık oluyordum sevgili oluyorduk ama rüyamda birbirimize o kadar çok aşık oluyorduk ki halbuki gerçekte kendisini tanımıyorum bile o da beni tanımıyor hatta rüyamdayken yanımdakilere soruyordum nasıl dirildi ölü değil miydi diye neyse işte biz o ölen kişiyle aşk yaşıyorduk resmen o kadar güzeldi ki rüyam ve kendisini çok net görmüştüm sanki gerçek hayatta görmüş gibi. Sizce neden böyle bi rüya gördüm? çok etkilendim bu rüyadan bu rüyanın bi uyarısı var mıdır?

Sponsorlu Bağlantılar

Selamun aleykum kardeşim. Bu tarz görülen rüyaların hiç bir özel manası yoktur. Büyük ihtimalle senin bu konuda olan düşüncelerinden dolayı görmüş olabilirsin. Bundan bir mana çıkarılamaz.

Cevabınız


Sorunuz bu konu ile ilgili ise yukariya cevap seklinde yazabilirsiniz. Veya asagidaki butona tiklayarak farkli bir soru sorabilirsiniz.

BiR SORU SOR