Dini Soru / Sorular / Çıplak uyanmak

Çıplak uyanmak

Sponsorlu Bağlantılar

Çıplak uyanmak

Soru

Sabah uyandığımda altımda pijamam yoktu

Selamün aleyküm,
Bu gece pijalamalarımla uyudum fakat sabah kalktığımda pijamamın altı yoktu yatağımın içindeydi. Geceleri çabuk uyanan ve uyanınca yaptıklarımı unutmayan biriyim yani kendim çıkardığımı sanmıyorum. Bazı şeyler duydum ve sizce bu olayın açıklaması nedir?

Cevap

Aleykum selam, bir korkunuz olmasın; uyku esnasında çıkarmışsınızdır. Neticede insanız derin ve yorgun uyudugumuz günler olabiliyor. Uyku sırasında insan pek çok şey yapabilir ve bunları hatırlamaması çok çok normaldir çünkü uyku yarım ölüm sayılır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Teheccüd namazı nedir nasıl kılınır başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiket: sabah uyandığımda pijamam yoktu, uyurken kıyafet çıkarmak, kis günüydü uyandığımda pijamam yoktu, uyandigimda pijamam yoktu

İlgini Çekebilir

Kötü söz söylemek günah mı

Sponsorlu Bağlantılar Kötü söz söylemek günah mı Soru Dinimize göre bir kişinin kötü söz söylemesi …

Teheccüd namazı nedir nasıl kılınır

Sponsorlu Bağlantılar Teheccüd namazı nedir nasıl kılınır Soru Merhaba hocam. Bir gecede birden fazla teheccüd …

2 Yorumlar

  1. Selamun aleyküm gece giyinik bi şekilde uyudum sabah uyandığımda üstüm yok ve indirilen elbiselerim düzgün bir şekilde indirilmiş gördüm kazagım ve hırkan hiç bozulmamış bir şekilde buldum acaba neyden olabilir hatta hırkamın iki düğmesi kapalıydı

    • Aleykum selam Gamze kardeşim. Bunu yaşayan bir çok kimse olabiliyor ve aynı sorular çok soruluyor. Bu bir insanlık hali olarak meydana gelmiş olabilir. Bunu kafana takma. İstersen uyumadan önce 7 sefer ayetel kürsi oku ve öyle uyu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.