Dini Soru / Sorular / Dini Soru Sor.com

Dini Soru Sor.com

Sponsorlu Bağlantılar

Dini Soru Sor.com

Soru

Bu siteden ve hocalarından Allah razı olsun

Hocalarım Selamun Aleyküm. Sizlere sadece teşekkür etmek istiyorum ama lütfen yayınlayın başkalarının da sesi oluyorum. Bu Sitede emeği geçen herkese çook teşekkür ediyoruz bazı sitelerde neredeyse sorularımız 1 ayda cevaplanıyor yada gmail ile soru göndermekle uğraşıyoruz üstüne birde, bazen bizi tatmin edecek açıklıkta yanıtlar alamıyoruz bu yüzden o sitelerdeki hocalara kısıtlı sayıda soru yöneltebiliyoruz burda ise üye olmakla uğraşmadan bile en geç 2-3 gün içinde aklımıza takılan ne kadar soru varsa cevabını alabiliyoruz, sorularımıza verdiğiniz cevaplarda anlamadığımız kısımları tekrar sorduğumuzda geri dönüş de yapıyorsunuz.
Her gün bu siteye vaktinizi ayırıyorsunuz belki her defasında klasikleşmiş sorularla karşılaşıyorsunuz, belki cevaplamak için imamlar tarafından kaale alınmayacak saçma sorularla bile karşılaşıyorsunuz ama Allah razı olsun vaktinizi ayırıp her soruyu sitem etmeden ve ciddiye alarak gayet uygun şekillerde cevaplıyorsunuz. Bunca emeklerinizden bahsetmek boynumun borcuydu. Bu faydalı site üzerinde emeği geçen her kuldan Allah razı olsun İnşaAllah.
Selametle.

Cevap

Allah sizden de ve dua eden bütün kardeşlerimizden de razı olsun. Bu sitemizde Allah rızası için bir kaç hocamızla birlikte sorulan sorulara cevap vermeye çalışmaktayız. Ehli sünnet görüş ve akidesinden ayrılmadan doğru, delilleri ile ve öz bir şekilde sorular cevaplanmaya çalışılmaktadır. Maalesef dönem dönem hocalarımızın yoğunluğundan dolayı 24 saat içerisinde cevap verilememektedir. Ama bu elimizde olmayan nedenlerden dolayıdır. Yoksa prensibimiz 24 saat içinde geri dönüş yapmaktır. Dilek temenni ve şikayetlerinizi her zaman bir tavsiye ve nasihat olarak beklemekteyiz. info@arifselim.net/soru mailimizden de bizlere ulaşabilirsin. Dua eder dua bekleriz. Allah’a emanet olunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan İnternetten altın alıp satmak caiz mi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

İnternetten altın alıp satmak caiz mi

Sponsorlu Bağlantılar İnternetten altın alıp satmak caiz mi Soru Selamün Aleyküm. hocam katılım bankası hesabında …

Yemin bozmak günah mıdır

Sponsorlu Bağlantılar Yemin bozmak günah mıdır Soru Su gunahi islemeyecegim diye yemin ettim ama bozmak …

8 Yorumlar

  1. Aynı kanaatte olan bir kardeşiniz olarak ben de Allah razı olsun diyorum. Hem hızlı hem açıklayıcı cevaplar alabiliyoruz sorularımıza.

  2. hocalarmızıdan Allah razı olsun cok baslarını agrıttım bende

  3. Sayın hocam ben uzun zamandır vesvese hastalığını çeken biriyim. Dinimiz islam adlı web sitesinde bulunan saygıdeğer hocalarımın tavsiyesiyle vesveseyi umursamıyorum. Sayın hocam şimdide umursamamam öyle bir hal aldı ki artık bu düşüncelerden korku hissetmiyorum. Artık böyle bir düşünceden endişelenmiyorum. Bu doğru bir davranış mı. İkinci sorumda hocam vesveselerim sanki ben kendim bunu düşünüyormuşum gibi geliyor. Sanki bu dışardan bir etki değilde kendim düşünüyorum. Bu doğal birşey mi. Hocam ikinci sorum yüzünden ilk sorumdaki durumdan endişe duymaya başladım.

  4. Evet kardeşim bu doğru bir davranıştır. Çünkü Allah’ın bile seni sorumlu tutmadığı bir konu olduğu bilinen bir şeyi umursamak yanlış olur. Vesvesesi olan bir insana böyle bir hissin gelmesi normaldir. Yani vesveseyi insan kendisinden sanması normaldir. Zaten vesvesenin zor tarafıda budur.

  5. Allah binlerce kez razi olsun hocalarim başta yazan kardeşimin yazdiklarina sonuna kadar katiliyorum

  6. evet Allah razı olsun hocam. ben mesela kimseye soramadıklarımı vb. hep sizlere yazıyorum ve de her soruma her sorumuza cevap veriyorsunuz. Hakkınız var hakkınızı helal edin bizlere. Allah hayırlı ömürler versin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.