Dini Soru / Sorular / Erkeğin hanımını elle boşaltması günahmıdır

Erkeğin hanımını elle boşaltması günahmıdır

Sponsorlu Bağlantılar

Erkeğin hanımını elle boşaltması günahmıdır

Soru

Merhaba hocam. Eşlerin birbirlerini el ile tatmin etmesi haram mıdır? Erkek hanımını ve kadın kocasını eli ile boşaltması günah mıdır? Teşekkürler.

Cevap

Selamun aleykum. Kişinin kendisini eli ile tatmin etmesi yani mastürbasyon yapması caiz değildir. Ancak eşlerin elleri ile eşini tatmin etmesi caizdir. El ile tatmin etmek kadının erkeğe yapabileceği gibi, erkekte hanımına yapabilir bu konuda bir yasak söz konusu değildir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan İnternetten altın alıp satmak caiz mi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiket: eşlerin birbirini elle tatmin etmesi caiz mi, erkeğin kadını eliyle boşaltması caiz mi, kadının kocasını eliyle boşaltması, kadının erkeği elle boşaltması, eşlerin elle birbirini tatmin etmesi caiz mi, hanımın elle tatmini, kadının kocasını el ile boşaltması caiz mi

İlgini Çekebilir

İnternetten altın alıp satmak caiz mi

Sponsorlu Bağlantılar İnternetten altın alıp satmak caiz mi Soru Selamün Aleyküm. hocam katılım bankası hesabında …

Yemin bozmak günah mıdır

Sponsorlu Bağlantılar Yemin bozmak günah mıdır Soru Su gunahi islemeyecegim diye yemin ettim ama bozmak …

2 Yorumlar

  1. Mrb erkeğin erkeklik organının sertlwsmemesi durumunda karısının gözünün dışarıda kalmaması için kocasının vibrator kullanmasının hükmü nèir

    • Merhaba. İlk olarak doktora gidilmesi gerekir tedavi yolları aranması gerekir. Bu tür oyuncakların kullanılması caiz görülmemiştir.

      Eğer başlama veya zevk almada bir arıza varsa karı koca arasında uyarıcı, geciktirici vb. araçlar kullanılabilir. Bir yapay alet zeker / penis veya ferc / vajina yerine kullanılamaz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.