Dini Soru / Sorular / Erkeğin makatına cisim sokması günahmı

Erkeğin makatına cisim sokması günahmı

Sponsorlu Bağlantılar

Erkeğin makatına cisim sokması günahmı

Soru

Hocam ben 2 ayda bir yapamazsam duramıyorum. Kendi anüsüme cisim/parmak sokuyorum mesela erkeğin mastürbasyon yapması cinsel ilişkiye girmemesi için yapması günah değilse belki buda öyledir diye düşünüyorum sizce günah mıdır? Aklımdan çıkmıyor hocam bu iş yapmamak için kendimi zorluyorum ama sadece okşuyorum buda günah mıdır? günahsa büyük günahlardan mıdır?

Cevap

Merhaba kardeşim, normal mastürbasyon zinaya düşme tehlikesi yoksa, yapılması haramdır fakat o duruma gelinmişse normal bir şekilde yapılabilir. Sizin durumun bir ihtiyaç olması söz konusu değildir çünkü bu yaptığınız şey zaten haramdır yani bir bahanesi olamaz. Bir erkeğe hiç yakışmayan bu çirkin halden tövbe edin, selametle kal kardeşim.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Yemin bozmak günah mıdır başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiket: erkeğin makatına cisim sokması günahmı, makata birşey sokmak günahmı, makata cisim sokmak, erkeklerin kendine bişey sokması, makata cisim sokmak günah mı, erkeklerin kendine bişey sokması günahmı, bir erkeğin poposuna bişey sokması günahmı

İlgini Çekebilir

İnternetten altın alıp satmak caiz mi

Sponsorlu Bağlantılar İnternetten altın alıp satmak caiz mi Soru Selamün Aleyküm. hocam katılım bankası hesabında …

Yemin bozmak günah mıdır

Sponsorlu Bağlantılar Yemin bozmak günah mıdır Soru Su gunahi islemeyecegim diye yemin ettim ama bozmak …

2 Yorumlar

  1. makata bir cisim sokmak

    S.a hocam ben 5 vakit namazimi kilan bir gencim 16 yasimda iken surekli makatima bazi cisimler soktum bu beni cok tatmin ediyordu gun gectikce daha kalin biseyler le devam etti sonra anladimki cok gunah islemisim nefsime uymusum suan yasim 20 evliyim ozamanlar yaptiklatimdan cok pismanim ne yapmaliy allah cok merjetlidir cok tovbe ettim allah tovbemi kabul edermi

  2. Aleykum selam. Günahtan tövbe eden hiç günah işlememiş gibidir buyrulmuştur. Kul yeter ki günahını anlasın ve pişman olsun. O tövbesini bozmadıkça Allah’ta kulunu tertemiz eder ve onu affeder.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.