Dini Soru / Sorular / Erkek erkeğe ilişkinin tövbesi varmı

Erkek erkeğe ilişkinin tövbesi varmı

Sponsorlu Bağlantılar

Erkek erkeğe ilişkinin tövbesi varmı

Soru

1 Yıl önce işlediğim günah

Öncelikle Selamün Aleyküm değerli hocalarım abilerim sizlere işlediğim büyük bir günahı anlatacağım. Yaklaşık 1 yıl önce arkadaşla evde tekti ve biz erkek erkeğe bir ilişki yaşadık 15 yaşındaydım o zaman yani ergenlik döneminde ama aklımda başımdaydı tabii şu günlerde aklıma geldi tövbe ettim gözyaşı döktüm ama aklımdan hiç çıkmıyor gülemez oldum hemen aklıma geliyor ne yapmalıyım? Allah rızası için bana yol gösterin.

Cevap

Aleykum selam kardeşim. Bu büyük bir günahtır haramdır ve zinadır. Tövbe edenin tövbesini Allah kabul eder. Senin bu pişmanlığın ve ağlaman en güzel tövbedir. Tövbende samimi olmaya devam et ve Allah’ın sana bu tövbeyi nasip ettiği için şükret.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Teheccüd namazı nedir nasıl kılınır başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiket: erkek erkeğe ilişkinin tövbesi, erkek erkeğe ilişkiye girdim nasıl tövbe ederim, erkek erkeğe ilişkinin tövbesi varmı, erkek erkeğe ilişkinin günahı nedir, erkek erkeğe ilişkiye girenin tövbesi kabul olurmu, erkek erkeğe ilişki zararları, küçükekn

İlgini Çekebilir

Kötü söz söylemek günah mı

Sponsorlu Bağlantılar Kötü söz söylemek günah mı Soru Dinimize göre bir kişinin kötü söz söylemesi …

Teheccüd namazı nedir nasıl kılınır

Sponsorlu Bağlantılar Teheccüd namazı nedir nasıl kılınır Soru Merhaba hocam. Bir gecede birden fazla teheccüd …

6 Yorumlar

  1. Hocam İnşallah Allah affeder demi cahilliğimden kaynaklı tam olarak araştırmadan bilmeden ve ergenliğin vermiş olduğu şehvetle yaptım ve çok pişmanım Allah sizden razı olsun bana biraz tavsiye verirseniz mutlu olurum yapmam gerekenleri biraz anlatın ne olur saygılar.

  2. Allah tövbe edenlerin tövbesini kabul eder iççin rahat olsun. Önemli olan pişman olmak ve tövbesinde sadık olmaktır.

  3. Hocam şimdi durumu nasıl anlatayım bilmiyorum askerden önce ve sonra 2 defa oldu askerden geldim den beri isim gücüm rast gitmiyo ve evlenemiyirum korkuları var ve psikolojik olarakta çok kötüyüm ALLAHİM AFFETSIN DİYOM ve affeder ve benim neyapmam lazim hocam bana bi akıl ver senin kendimi eksik ve ezgi lanet görüyorum hocam pişmanım yim evet çık pişmanım ve mahşer günün de nasıl ne diycegimi bilemiyorum mahşerde nasıl bi sıfat halim olucak düşünemiyorum bi akil verin hocam selâmün aleyküm

  4. Artık kendine yeni bir sayfa aç. Tövbe istiğfar et ve Allah’a sığın. Unutma, Allah tövbe edeni bağışlar ve kulunu tertemiz yapar.

  5. Selamun aleyküm hocam ben cinsel ilişki vidiosu izledimdaha küçük arkadaşlar diyiyorkiler illa Gerdek gecesine girmeden yapcan diyorlar hocam ergenlik çağına girdimde başkasınla ilişkiye girmek gūnahmıdır

  6. Aleykum selam. Evlenmeden yani dini nikahını kıyarak biri ile evlilik yapmadan başkası ile birlikte olmak zinadır yani büyük bir günahtır.

    Cinsel içerikli şeyleri izlemek de kesinlikle haramdır ve tövbe ederek bir daha izlememelisin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.