Dini Soru / Sorular / Geceleri davul sesi duymak

Geceleri davul sesi duymak

Sponsorlu Bağlantılar

Geceleri davul sesi duymak

Soru

Merhaba arkadaşlar
Ben bir kaç aydır cinlerle uğraşıyorum şimdiye kadar hiş çağırmadım ,ama mesela hakkında çok okuyorum ve izliyorum ve anlatıyorum da.
Yaşım 15 ve kızım.
Ben bir kaç gün önce gece yatakta kulağımda davul çalıyordu çok iyi hatırlıyorum, sanki düğün gibi bir şey vardı. Yanımdaki kardeşim yatıyordu yani tek ben duyuyordum ben o an tek tavana bakıp duruyordum ve çok rahatsız ediyordu bu beni.
Şimdiye kadar halen bilmiyorum bu ses neyden geldiğini.
Cevaplarınız için teşekkür ederim.

Cevap

Merhabalar. Cinlerle uğraşmakta ne demek Allah aşkına biz anlamadık? Ne cinler nede insanlar uğraşılmak için değildir. Allah her canlıyı farklı özelliklerde yaratmıştır. Cinleri de biz onları göremeyeceğimiz şekilde aramıza bir perde bir engel koyulmuştur. Bunun dışında sürekli insanı doğru yoldan çıkarmak isteyen şeytan ve onun hizmetindeki kafir cinler insana vesvese vererek rahatsızlık vermek ve üzmek isterler. Bu duyduğunuz sesler eğer çevreden değilse şeytanın size vesvese olarak verdiği sesler olabilir. En hayırlı müslüman kendisini ilgilendirmeyen şeyleri terkeden müslümandır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Dedikodunun günahı nedir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiket: gece davul sesi duymak, gece evde davul zurna sesi

İlgini Çekebilir

Abdestte özürlü hükümleri

Sponsorlu Bağlantılar Abdestte özürlü hükümleri Soru Hocam rahatsızlığım nedeniyle gün içinde birçok kez gaz kaçılıyorum …

İmam nikahında boşanma ve tekrar evlenme

Sponsorlu Bağlantılar İmam nikahında boşanma ve tekrar evlenme Soru Merhaba ben(bayan)5 ay önce sözlümden ayrıldım …

Bir yorum

  1. Cinlerle uğraş onları görmek için çabalar bazen çok tehlikeli oluyor.Dediğiniz gibi başkalarının görmediği duymadığı korkutucu şeyler insanın başına gelebiliyor.En iyi bu durumda Nas,Felek,Kafirun surelerini okumak en iyi yol.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.