Dini Soru / Sorular / Gökyüzünde nur görmek

Gökyüzünde nur görmek

Sponsorlu Bağlantılar

Gökyüzünde nur görmek

Soru

Gökyüzüne giden yeşil hortum

Annem rahmetli oldu. Onu kaybettiğimizin gecesinde ensemde annemin nefesini hissettim. Uykudan dönüp gözümü açtıgımda gökyüzünün bir metre önümde olduğunu ve yeşil renklerin bir hortum gibi iç içe döndüğünü gördüm. Hortum gökyüzüne doğru dönerek devam ediyordu. Benim. Annem geldi demem üzerine ablam geldi yanıma fakat o benim gördüğümü görmüyordu. Ablamı uyandırdım 9 hatta 10 defa gözlerimin üstüne elini koyup kapatıp açtı ama o gökyüzüne açılan hortumu nede önümdeki gökyüzünü göremedi. Bense görmeye devam ediyordum. Bu süre zarfında 30 dakika boyunca okumadığım dua kalmadı. Bu neyin nesi hocam?

Cevap

Allah rahmet eylesin başınız sağolsun. Bu görülen bir nur olabilir. Nur şeklinde ışıkların görülmesi mümkündür. Bu meleklerin inmesi veya Allah’ın rahmeti ve sekineti gibi anlamları olduğu kaynaklarımızda mevcuttur. Bu durum inşaallah hayırlıdır. Hem senin için ve inşaallah vefat eden annen içinde öyle olur. Ona bol bol dua edin ve ruhu için iyilikler bağışlayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Yemin bozmak günah mıdır başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiket: gökyüzünde nur görmek

İlgini Çekebilir

İnternetten altın alıp satmak caiz mi

Sponsorlu Bağlantılar İnternetten altın alıp satmak caiz mi Soru Selamün Aleyküm. hocam katılım bankası hesabında …

Yemin bozmak günah mıdır

Sponsorlu Bağlantılar Yemin bozmak günah mıdır Soru Su gunahi islemeyecegim diye yemin ettim ama bozmak …

2 Yorumlar

  1. 1.Merhaba ben ara sıra beyaz cizgilerin önümden geçtiğini görüyorum bunun açıklaması nedir 2.Rüyamda tabi bunu rüyamda söyleninene göre rüyamda cin gördüm bunun anlamı nedir?

    • Merhaba. Bu görülen çizgiler nedir den oluyor bilmiyoruz. Eğer bir sağlık probleminden ise ki genellikle öyle olur, bir doktora görünmek iyidir. Rüyada cin görmek ise, ancak tam olarak izah edilmelidir ki bizde yorum yapabilelim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.