Dini Soru / Sorular / Göz seğirmesi için dua

Göz seğirmesi için dua

Sponsorlu Bağlantılar

Göz seğirmesi için dua

Soru

1 aydır gözüm hiç durmadan seyiriyor doktora gittim birşey yok dedi ama geçmek bilmiyor göz için dua var mı acaba nazar olabilir mi?

Cevap

Selamun aleykum kardeşim Allah şifalar versin. Başka doktora da gidebilir bu konuyu araştırabilirsin. Normalde bu durumun dini bir anlamı yoktur zaten. Ancak bir hastalığa karşı şifa bulmak için dua edilmesi mümkün olur.

Göz seyirmesi için okunacak dua:

Okunuşu:
Allahümme inni es’elüke ve eteveccehü bi-nebiyyike muhammedin nebiyyi’r -rahmeti ya Muhammedi! inni teveccehtü bike ila Rabbifi haceti hazihi U tukda, Allahümme feşeffi’hü fiyye.

Anlamı:
Allah’ım, rahmet peygamberi nebin Muhammed’e tevessül ederek senden diliyor, Sana yöneliyorum. Ya Muhammed, seni şefi edinip bu hacetim için Rabbime teveccüh ettim. (Ta ki yerine getirilsin). İlahi, hakkımda Habibinin şefaatini kabul buyur.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Kedi öldürmenin günahı nedir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiket: goz seyirmesi icin dua, göz seğirmesi dua, goz seyirme duasi, sağ göz seğirmesi için okunacak dua, göz seğirmesine dua, Goz seyirmesi duasi, goz seyirmesi icin okunacak dua

İlgini Çekebilir

Ölümden korkuyorum ne yapmalıyım

Sponsorlu Bağlantılar Ölümden korkuyorum ne yapmalıyım Soru Hocam belki çok saçma olacak ama namazlarımı kılmaya …

Kedi öldürmenin günahı nedir

Sponsorlu Bağlantılar Kedi öldürmenin günahı nedir Soru Selamun aleykum hocam. Kedi öldürmenin günahı hakkında bilgi …

Bir yorum

  1. Allah razi olsun 4 gündür seğerme vardi uzun zaman önce başladi aslinda ara ara gidip geliyordu 1 haftadan uzun tekrarlıyordu bakalim durum ne olacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.