Dini Soru / Sorular / İmamlar Cevaplıyor Güvenilir mi

İmamlar Cevaplıyor Güvenilir mi

Sponsorlu Bağlantılar

İmamlar Cevaplıyor Güvenilir mi

Soru

Merhabalar, öncelikle günümüz yaşantısındaki anlayış karışıklıkları içerisinde böyle soru cevap şeklinde bir imkan sağladığınızdan dolayı teşekkür ederim. Malum Müslüman milleti aza bilmekten, okumamaktan ve yanlış kaynaklardan bilgi temin ettiğinden dolayı haklı haksız birbirine karışmış ve yanlış bildiğini doğru gibi başkasına aksetmeye çalışmaktadır.
Yanlış anlamazsanız sorum su şekilde olacak (hakkınızı helal edin) cevaplarınıza ne kadar güvenebiliriz? sizin verdiğiniz cevaplar karşısında başkalarına da bu alınan bilgileri anlatabilir miyiz? imamlar cevaplıyor ama kim bu imamlar?
teşekkur ederim.

Cevap

Merhabalar kardeşim. Bizde size öyle bir soru sorduğunuz için teşekkür ederiz. Bu sayfamızın amacı, dini konular hakkında soru soran kimselerin sorularına ehli sünnet çizgisi üzerinde cevap vermektir. Herhangi bir kuruluşa bağlı olmaksızın Türkiye’den tamamen gönüllü bir gurup hocamız tarafından sorulan sorular cevaplanmaktadır. Ölçümüz Kuranı kerim ve sünnettir. Uzun yıllar birikim ve tecrübesi olan liyakat sahibi ve imamlık vazifesini çok uzun yıllar boyunca yapmış olan hocalarımız bulunmaktadır. Bizler de nihayette insanız ve hatalarımız vardır bundan dolayı cevapların doğruluğu hakkında bir garanti vermemekteyiz. Gördüğünüz eksiklik veya yanlışları uyardığınız takdirde memnun olur ve düzeltiriz. Dua eder dua bekleriz. Allah’a emanet olunuz.

Not:
Diğer hocalarımızda buraya bir şeyler ekleyebilirler..

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan İnternetten altın alıp satmak caiz mi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

İnternetten altın alıp satmak caiz mi

Sponsorlu Bağlantılar İnternetten altın alıp satmak caiz mi Soru Selamün Aleyküm. hocam katılım bankası hesabında …

Yemin bozmak günah mıdır

Sponsorlu Bağlantılar Yemin bozmak günah mıdır Soru Su gunahi islemeyecegim diye yemin ettim ama bozmak …

Bir yorum

  1. Allah razi olsun umarimki. gulumsemenin bile sadaka oldugu dinimizde bu cevaplarinizla sizlerde sevaplar irmaginda yuzersiniz insalllah.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.