Dini Soru / Sorular / İşlerim rast gitmiyor

İşlerim rast gitmiyor

Sponsorlu Bağlantılar

İşlerim rast gitmiyor

Soru

Selamun Aleykum.Son dört gündür işlerim rast gitmemeye basladı gerçi oncesinde de hiç rast gitmezdi fakat bu son 4 gunde bu işlerimin rast gitmeme durumuna ek olarak birşey daha geldi önceden kolaylıkla yaptığım eylemleri simdi kendimi zorlasamda yapamıyorum. Anlamanız için basitinden rastgele bir ornek vereyim;Normalde rahatlıkla çizdiginiz bir resmi aniden çizememeye başlıyorsunuz tıpkı bunun gibi.İşlerim rast gitmeyince imtihan diyip geçebiliyordum fakat bu durum sinirimi bozuyor.Ne yaptığım ibadetten zevk alabiliyorum ne de başka birşeyden sunuda belirteyim onceden de zevk almazdim ibadetlerimden fakat bu sefer hiç yapmak istemiyorum bazen hafiften şeytanın durtmesiylede olsa namazi birakmayi dusunuyorum sonra vazgeciyorum.Buyu falan olabilir mi hic ihtimal vermiyorum ama.Cevap verirseniz sevinirim Teşekkurler.(Yaşım 16)

Cevap

EL MUHYÎ : Muhyi [ Can bağışlayan, hayat ve sağlık veren ]

Günde Zikir Sayısı : 68 – İşlerin başarılı olması için okunur.

Ya Muhyi ismini hergün 68 defa zikreden kişinin kalbine iman ve irfan nuru dolar. Kötüye giden işleri düzelir. Ya Muhyi ismini halvet ve riyazet ile zikreden manevi sırlara erer. Hastalıklara şifa verici olur. Nefsine hakim olamayan kişi geceleri okumaya devam ederse; nefsi kendisine riayet eder. Bir ay süre ile 5 vakit namazların ardından okuyan kişi tüm hastalıklardan şifa bulur.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Dedikodunun günahı nedir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

Abdestte özürlü hükümleri

Sponsorlu Bağlantılar Abdestte özürlü hükümleri Soru Hocam rahatsızlığım nedeniyle gün içinde birçok kez gaz kaçılıyorum …

İmam nikahında boşanma ve tekrar evlenme

Sponsorlu Bağlantılar İmam nikahında boşanma ve tekrar evlenme Soru Merhaba ben(bayan)5 ay önce sözlümden ayrıldım …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.