Dini Soru / Sorular / İstihare rüyasında cami görmek

İstihare rüyasında cami görmek

Sponsorlu Bağlantılar

İstihare rüyasında cami görmek

Soru

Bir Müslümanın istihare uykusunda Camii görmesinin manası ne anlama gelmektedir. İslam dinine göre istihare yapan kişi rüyasında görürse ne anlama gelmiştir kısaca bilgi verir misiniz.

Cevap

Değerli kardeşim. İstihare rüyasında cami gören bir kimsenin rüyası olumlu olarak ve hayırla yorumlanır. İstihare konusunda ise en doğrusu bütün bir rüya anlatılarak yapılan yorumdur. Sadece kısa bir soru ile cevap yetersiz kalabilir. Allah’a emanet olunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Dedikodunun günahı nedir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiket: istihare rüyasında cami görmek, istihare namazında camide yatak görmek, istihare namazında ruyada kendini camide gormelk

İlgini Çekebilir

Abdestte özürlü hükümleri

Sponsorlu Bağlantılar Abdestte özürlü hükümleri Soru Hocam rahatsızlığım nedeniyle gün içinde birçok kez gaz kaçılıyorum …

İmam nikahında boşanma ve tekrar evlenme

Sponsorlu Bağlantılar İmam nikahında boşanma ve tekrar evlenme Soru Merhaba ben(bayan)5 ay önce sözlümden ayrıldım …

4 Yorumlar

  1. arkadaşım benim görücüm için istihareye yattı ve gördüğü rüyayı bana aynen şu şekilde anlattı ; eşim ile bi arabadayiz cami gibi bişeyin içine giriyoruz içim çok huzurlu uyandim ter içinde kalmisim tekrar uyumak istedim o huzuru almak için ama goremedim bir daha yazdı. Nedir bu ?

    • İstihareyi herkes kendi için yapmalıdır çünkü sünnet budur. Bu görülen rüya ve his hayırlıdır ama sana tavsiyemiz kendin için kendin istihare yap.

  2. İstihare için bir büyüğüme yaptırdım. Rüyasında kendisini karanlıkta dik bir tepe aşarken görmüş yorulmuş. Tepeden sonra bir yokuş görmüş inmiş. Ve ilerde cami görmüş. Karanlık ve sonunda cami gördüğü için hayırlı mı şer mi anlayamadım. Kendisi uğraştırıcı olacak gibi geldi dedi. Yorumunuz nedir?

    • Bu rüya hayırlıdır ama kesinlikle herkesin kendisi yapması gerekir. Başkasına istihare yaptırmak sünnette aykırıdır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.