Dini Soru / Sorular / İstihare rüyasında hem beyaz hem siyah görmek

İstihare rüyasında hem beyaz hem siyah görmek

Sponsorlu Bağlantılar

İstihare rüyasında hem beyaz hem siyah görmek

Soru

İstihare rüyasında erkek arkadaşım ve ben beyaz giymiştik ve el eleydik. Kapımızın önünde düğün vardı davul çalıyordu ama yerler siyahtı ne anlama geliyor bu rüya? Yardımcı olur musunuz.

Cevap

Merhabalar rüyanız nasıl olursa olsun uyandıktan sonra kalbinize doğan hissi düşünerek ve büyüklerinize danışarak karar verebilirsiniz kardeşim. Bilindiğinin aksine renklerin pek önemi yoktur bu yanlıştır. Allah’a emanet olun.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Kedi öldürmenin günahı nedir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiket: istiharede hem siyah hem beyaz görmek ne anlama gelir, istiharede siyah ve beyaz görmek, istihare rüyasında siyah beyaz görmek, istihare ruyasinda siyah la beyaz gormek ne demek, istihare siyah ve beyaz görmek, istiharede hem beyaz hem siyah gormenin anlami nedir, istiharede siyah beyaz aynı anda görmek

İlgini Çekebilir

Ölümden korkuyorum ne yapmalıyım

Sponsorlu Bağlantılar Ölümden korkuyorum ne yapmalıyım Soru Hocam belki çok saçma olacak ama namazlarımı kılmaya …

Kedi öldürmenin günahı nedir

Sponsorlu Bağlantılar Kedi öldürmenin günahı nedir Soru Selamun aleykum hocam. Kedi öldürmenin günahı hakkında bilgi …

3 Yorumlar

  1. Merhaba
    Aklımda birisi var ve Arkadaşıma benim için istihare rüyasına yatmasını istemiştim. Beni siyah kenarı beyaz süslü bir çerçeve içerisinde straplez gelinlikle görmüş ben tesettürlüyüm ve asık suratla görmüş ne şekilde yorumlanır acaba

    • Merhaba. İstihareyi herkes kendi işi için kendisi yapmalıdır. Sünnet olan budur. Bu görülen rüya net bir işaret değildir. İstiharede esas önemli olan ise, kişinin kalbinin meylettiği hissi düşüncesi olur.

  2. Erkek arkadaşım bizim için istihare yaptı. Beni başka bir adamla evlenirken görmüş damatlık siyahmış benim üzerimde beyaz elbise varmış mavi renk gördüm dedi kendi babasının üzerinde kırmızı gömlek varmış uyanır uyanmaz küfür etmek istedim dedi hemen bana yazmak istedin mi dedim evet dedi anlamı kafamızı karıştırıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.