Dini Soru / Sorular / İstihare rüyasında köpek görmek ne demek

İstihare rüyasında köpek görmek ne demek

Sponsorlu Bağlantılar

İstihare rüyasında köpek görmek ne demek

Soru

Merhaba hocam, ben istediğim kişi hayırlı mı hayırsız mı bunu öğrenmek için istihare namazını kıldım ve yattım ancak rüyamda genç bir çocuğun parasını korumak için iki tane kangal köpekle dolaştığını gördüm. Bu gencin karşısına beş altı genç çıkıyordu parayı çalmak istiyordu bu genç diğerlerinin üzerine köpeklerle saldırıyordu. Ben de hiç tanımadığım bir adamla yanında iki erkek çocuğu olan birini izliyordum çocuğu kucağıma alıp seviyordum nasıl bir anlam çıkarmalıyım. Şimdiden teşekkürler.

Cevap

Merhabalar kardeşim. İstihare rüyasının anlamı açısından bu olumsuz manaya işaret eder. Ancak istihare sonucunda bir işaret almak için rüya görme şartı yoktur. İstihare yaparken veya uyandıktan sonra içinize o konu hakkında bir his gelirse işe o his o konu hakkında bir işaret olur. Ayrıca ne rüya nede o hisle amel etmek farz değildir. Düşünün araştırın bilenlere danışın ve ona göre bir karar verin.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Dedikodunun günahı nedir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

Abdestte özürlü hükümleri

Sponsorlu Bağlantılar Abdestte özürlü hükümleri Soru Hocam rahatsızlığım nedeniyle gün içinde birçok kez gaz kaçılıyorum …

İmam nikahında boşanma ve tekrar evlenme

Sponsorlu Bağlantılar İmam nikahında boşanma ve tekrar evlenme Soru Merhaba ben(bayan)5 ay önce sözlümden ayrıldım …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.