Dini Soru / Sorular / Kafayı yicem ne yapmalıyım

Kafayı yicem ne yapmalıyım

Sponsorlu Bağlantılar

Kafayı yicem ne yapmalıyım

Soru

Lütfen yardım edin iç çamaşırımda necaset olmamasına rağmen varmış muamelesi yapıyorum. Yıkanacaktım giysilerimi dışarda indirdim. İlk çamaşırımı banyoda çıkardım baktım hiç bir necaset yok. Kaba necaset yani. İyice baktım yere bıraktım yıkandım çıktım kurulandım sonra baktım havlumda kırmızı bi leke büyük ihtimal poşetten bulaşmistir havlumu koyduğum poşet kırmızı.Anneme verdim yıkasın diye.Annem beyaz diye renk vermeyenlerle yikiyacakmış ilk çamaşırım ve diğer giysilerimi renk vermiyormuş .makinenin üstüne koymuş makine dolu diye en üste ilk çamaşirimi koymuş ben kizinca aldi alta koydu bu sefer havlunun altina temas etti ve alttaki tüm giysilerime benim derdim annem onlari makineye koyarken etrafa sürter elini yikamadan makinenin kulpuna dokunur sonra giysiler yikandiktan sonra yine dokunur.Her şeye burnumu sokunca olan bana oluyor.işin garip yani iç çamaşirin dışına deyiyo ama ya ben içine dokunup katladiysam diye kendime soruyorum.Kafayi yicem sonumu kendim getirecem..

Cevap

Hayırlı günler kardeşim, yıkanacak çamaşıra neden karışıyorsun ki nasılsa yıkanıyor tertemiz eline veriliyor,insanları da perişan ediyorsun. Bu düşünceler sana ancak zarar verir. Besmeleyle başla işlerine, önem vermezsen ancak o zaman azaltabilirsin.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Yemin bozmak günah mıdır başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

İnternetten altın alıp satmak caiz mi

Sponsorlu Bağlantılar İnternetten altın alıp satmak caiz mi Soru Selamün Aleyküm. hocam katılım bankası hesabında …

Yemin bozmak günah mıdır

Sponsorlu Bağlantılar Yemin bozmak günah mıdır Soru Su gunahi islemeyecegim diye yemin ettim ama bozmak …

4 Yorumlar

  1. Abla kendimi kötü hissediyorum sabah ezanına kadar uyuyamadım ya lütfen yardım.Annem eger öyle bi şey olsa mutlaka görürdu çünkü havlum beyaz ama durduramiyorum kendimi halen başım ağrıyor.

  2. Güzel kardeşim temiz olan temizdir,böyle yaparak eline ne geçecek ki.Şeytan seviniyor sadece.Bir müddet şu duayı et yine yaz bize tamam mı?
    Ve la havle ve la kuvvete illa billahil aliyyül aziym.Her gün 100 defa okuyacaksın,her okumadan önce besmele çek.güzel haber ver bize inşaAllah.

  3. Ya bir şeyler beni birakmiyor sürekli aklima. sorular geliyor başim ağriyor ateşim çikiyor yardim edin ya ne olur Allah aşkina.tolete gitmeye korkuyorum gidince ayaklarim titriyor başim dönüyor.

  4. Bulunduğun ortamı değiştirme imkanın varsa biraz uzaklaş, büyüklerinden ve en yakın hocalardan yardım iste kardeşim.
    Hiç bir şey yapmadan öylece oturarak halledemezsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.