Dini Soru / Sorular / Kul hakkını düşünerek geldiğim hal

Kul hakkını düşünerek geldiğim hal

Sponsorlu Bağlantılar

Kul hakkını düşünerek geldiğim hal

Soru

Selamun aleyküm ben birkaç aydır sürekli eski kul haklarını hatırlıyorum sürekli onlardan helallik almaya çalışıyorum ve birdaha kul hakkına girmemeye çalışıyorum Vicdanim uzun zamandır hiç rahat değil artık öyle bir hale geldimi evde nerdeyse kaç adım attığım i söyleyecek nerdeyse az önce babaannem amcam in evde olmadığını söyledi telefonunu unutmuş mu yoksa bırakmış mi dedi gittim telefonun ana ekran tuşuna bastım sarjijin kaç olduğunu baktım ve güç tuşundan ekranı kapattım bunun için bile rahatsız olduk şimdi amcam a söyle soyliyicem ben ana ekran tuşuna bastım şarjı na baktım swarmdan bildirim vardı 2 tane taktirdigin kaplama ne güzel olmuş güç tuşuna kolay basılıyor böyle demek istiyorum bu kul hakkı değildir dimi bana ayrıntılı bilgi verin lütfen yoksa ben kafayı yocem her yaptığımdan rahatsız oluyorum amcam a böyle soyliyimmi ben ne yapayım.

Cevap

Aleykum selam kardeşim. Kendini böyle kasma. Başkasının eşyasını karıştırman tabii ki caiz değildir. Amcana söyleyebilirsin. Tabii öfkeli bir insan değil ise. Ekrana baktım, getirdim diyebilirsin ama sonuçta amcan olduğu için bunu sorun yapmayacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Abdestte özürlü hükümleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

Abdestte özürlü hükümleri

Sponsorlu Bağlantılar Abdestte özürlü hükümleri Soru Hocam rahatsızlığım nedeniyle gün içinde birçok kez gaz kaçılıyorum …

İmam nikahında boşanma ve tekrar evlenme

Sponsorlu Bağlantılar İmam nikahında boşanma ve tekrar evlenme Soru Merhaba ben(bayan)5 ay önce sözlümden ayrıldım …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.