Dini Soru / Sorular / Oparetor hattıma borçlu olarak hattı kapatırsam kul hakkı mıdır

Oparetor hattıma borçlu olarak hattı kapatırsam kul hakkı mıdır

Sponsorlu Bağlantılar

Oparetor hattıma borçlu olarak hattı kapatırsam kul hakkı mıdır

Soru

Merhaba hocam karışık gelebilir diye aciklamak istedim ben telefonum için yeni bir hat aldım eski hattımın ise süresi dolarsa kapanacak bende süresi dolana kadar tl yüklemeden kullanmak istiyorum ama eski hattımda 0 tl varken kullanmaya devam edersem içindeki tl miktarı -8 tl’lere düşecek bu eksi tl’leri tekrar hatta tl yukleyince o operator benden tahsis ediyor ama ben tl yüklemeyecegim ve hattımin kapanmasını bekleyecegim yani o operatore borçlu bir şekilde hattımı kapatmış olacağım hattımı bu şekilde kapatırsam benden tahsis etmek için diretmiyorlar, sadece tl yuklemezseniz hattiniz kapanacak diyorlar bende zaten kapanmasini istiyorum, böyle borçlu olarak kapatmam onların bunca zaman bana yaptikları kazıkların yanında hiç birşey kalıyor ama böyle birşey yaparsam o operator şirketinin kul hakkına girmiş olur muyum?

Cevap

Merhaba kardeşim. Bunu, alakalı operatör bayisine sorun. Eğer hiç bir sorun yoktur derlerse kalan bakiyenizi bitene kadar kullanın. Ama benim size tavsiyem, 0’dan sonraki bakiyeyi size bir avans gibi verdikleri için kullanmamanızdır. Çünkü geri vermek üzere alıyorsunuz. Bir kaç lira için içinizi rahatsız etmezsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Dedikodunun günahı nedir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

Abdestte özürlü hükümleri

Sponsorlu Bağlantılar Abdestte özürlü hükümleri Soru Hocam rahatsızlığım nedeniyle gün içinde birçok kez gaz kaçılıyorum …

İmam nikahında boşanma ve tekrar evlenme

Sponsorlu Bağlantılar İmam nikahında boşanma ve tekrar evlenme Soru Merhaba ben(bayan)5 ay önce sözlümden ayrıldım …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.