Dini Soru / Sorular / Rüya yorumu soru cevap

Rüya yorumu soru cevap

Sponsorlu Bağlantılar

Rüya yorumu soru cevap

Soru

Almak istediğimiz bir ev var şu günlerde. Rüyamda o evdeyiz yalnız ev normalde bahçeli değil ama rüyamda bahçesi var öyle bir bahçe ki bir tarafı kocaman göl diğer tarafı ise masmavi deniz bakıyorum denizde 2 tane yunus atlıyorlar bahcede takılı mavi bir hortum var yerde derken yunuslar bahçeye çıktı ve bana su dedi eşime orhan çeşmeyi aç su istiyorlar dedim. Eşim duru ve temiz su akan hortumu alıp yunuslara tuttu içtiler yıkandılar tekrar denize döndüler etkisinde kaldığım rüyalardan yorumlayşacak kimsem yok. Lütfen yardımcı olun bana. Allah razı olsun.

Cevap

Rüyanız her yönü ile hayırla yorumlanır. İç aleminizin güzelliği ve huzuru. Yaşamında sadelik ve huzuru tercih etmesiyle yorumlanır. Yunuslar ise kısmet olarak tabir edilir iki yunus iki kısmete ve bereketin evinize gireceği manasındadır. Elbette hakkıyla ancak Allah bilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan İnternetten altın alıp satmak caiz mi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiket: rüya yorumu

İlgini Çekebilir

İnternetten altın alıp satmak caiz mi

Sponsorlu Bağlantılar İnternetten altın alıp satmak caiz mi Soru Selamün Aleyküm. hocam katılım bankası hesabında …

Yemin bozmak günah mıdır

Sponsorlu Bağlantılar Yemin bozmak günah mıdır Soru Su gunahi islemeyecegim diye yemin ettim ama bozmak …

3 Yorumlar

  1. Rüyamda , ölmüş olan dedemi gördüm , halk toplanmış çok kalabalık vardı abimi kardeşlerimi de kalabalık içindeydi . Dedemi sağlık ocağı gibi biryere götürüyorlar , kefenlenmek istemiyor , mukavemet gösteriyor. Doktor veya görevlinin çenesini bağlamasına , gözlerini kapamasına izin vermiyor, kendini yere atıyor

    • Rüya sahibinin kendisini çok heyecanlandıracak bir olay yaşayacağına, müjdeli bir haber alacağına ya da sürpriz bir gelişme ile karşılaşacağına rivayet edilir.

  2. Rüyamda bana cennettesin dediler sonra önüme bembeyaz bir ışık çıktı karşıma çevremdekilere dedim bi ışık ne dediler Hz.muhammed(s.a.v.) bende hemen önüne geldim bana dedi namazını kıl dedi bunun tabiri nedir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.