Dini Soru / Rüya Tabiri / Rüyada babayla ilişkiye girdiğini görmek

Rüyada babayla ilişkiye girdiğini görmek

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada babayla ilişkiye girdiğini görmek

Soru

Ben aynı rüyayı birer hafta aralıkla gördüm rüyamda gündüz vakti bir evdeyim ve babamla ilişkiye giriyordum ve yadırgamıyordum uyandığımda çok korkmuştum ama iki defa görmeme anlam veremedim. Açıklıyabilirmisiniz lütfen..

Gül

Cevap

Merhaba. Baba ile veya yakın biri ile ilişkiye girdiğini görmek, çoğunlukla alınacak yanlış kararlara ve pişmanlığa tabir edilir. Bu rüya aynı zamanda dikkatli olmak için bir uyarıdır.

Beyler için hayra yorulmayan bir rüya olduğu gibi, ayyuka çıkacak dedikoduların kişinin tüm yaşamını etkisi altına alacağını, aile ve sevilen kişiler tarafından olumsuz eleştirilere maruz kalınacağını bildiren rüya, hatalar ve yanlış tercihlerle dolu bir yaşama sahip olunacağını da bildirir.

Bayanlar için bulunmamaları gereken bir yerde bulunmak veya hayatlarını tehlikeye atacak adımlar atmak anlamlarına da gelir. En doğrusunu Allah bilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Rüyada abimin cezaevinden çıktığını görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiket: rüyada babayla ilişkiye girmek, rüyada babayla cinsel ilişkiye girmek, rüyada baba ile ilişkiye girmek, ruyada babayla ilişkiye girdiğini görmek, rüyada baba ile cinsel ilişkiye girmek, rüyada baba kızın ilişkiye girmesi, rüyada babasıyla ilişkiye girdiğini görmek

İlgini Çekebilir

Rüyada abimin cezaevinden çıktığını görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada abimin cezaevinden çıktığını görmek Soru Merhaba hocam.Rüyamda abimi görüyordum altında şalvara benzer …

Rüyada sevdiğin kişinin seni sevmemesi

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada sevdiğin kişinin seni sevmemesi Soru Essalamu aleykum hocam. Rüyamda sevdigim erkek beni …

2 Yorumlar

  1. Selamın aleyküm hocam ruyamda babami esim olarak gordum herhangi bir yakinlasma olmadi fakat ruyamda babam esimmis gibi hissedyordum ve o da esim oldgunu bana hissettryodu yorumlarmisnz ?

  2. Aleykum selam. Babayı bu şekilde görmek huzura, berekete, mutluluğa ve rahatlığa işarettir. Bir kişi rüyada babası ile evlendiğini görüyor ise evleneceği kişinin onu hayatta çok mutlu edeceği ve bütün isteklerini yerine getirerek karşılıklı saygı ve sevgi çerçevesinde bir hayatın geçeceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.