Dini Soru / Rüya Tabiri / Rüyada hanımını başka erkekle görmek

Rüyada hanımını başka erkekle görmek

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada hanımını başka erkekle görmek

Soru

Selamun aleyküm. Eşim rüyasında taksiye çıkıyormuş beni de yanında götürmüş taksiye erkek müşteri biniyor ve ben adamla sohbete başlamışım eşim bu durumdan rahatsız olup beni uyarıyor ama ben dinlemiyorum adamın çay davetini kabul etmişim eşime bunda bişey yok sende gel demişim. Sonra aynı adam bizim kendi evimizde yatak odasında ayakta sohbet ediyormuşum eşim adamı dövüyor benide dövüp güvenmediğini sölüyor ve babamın evine gönderiyor ama ben yanlış anladığını ve ondan ayrılmak istemediğimi sölüyomuşum. Eşim adamı şişle kovalamış adamın abisi gelmiş rüyada açıkmışım ama kapalı bir bayanım. Birde eşimle bu kadar rahat konuşamam başka bir adamla sohbet etme gibi birşey söz konusu bile değil eşim bana gözü kapalı güvenir benim de ona karşı güvensizlik durumum oluyor zaman zaman yorumunuz için şimdiden çok teşekkürler.

Eftelya

Cevap

Aleykum selam hanım kardeşim. Eşinizin rüyası iki manada yorumlanır. Birincisi size söylediği bir yalandan dolayı çektiği vicdan azabına işaret eder. İkinci ve en çok kabul gören yorumda ise aile içerisinde oluşabilecek sorunları çok büyük bir kolaylık ve ustalıkla atlatacağına yorumlanmıştır. Rüyası her açıdan sizinle değil eşinizle ilgisi vardır. En doğrusunu Allah bilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Rüyada abimin cezaevinden çıktığını görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiket: rüyada karısını başka erkekle görmek, rüyada karısını başkasıyla görmek, ruyada karisini baska bir erkekle gormek, rüyada esini baska erkekle görmek, rüyada eşinizi başka erkekle görmek, Rüyada hanımını baskasıyla bir odada gormek ve saclarına asılmak, ruyada karimi baska erkekle gormek

İlgini Çekebilir

Rüyada abimin cezaevinden çıktığını görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada abimin cezaevinden çıktığını görmek Soru Merhaba hocam.Rüyamda abimi görüyordum altında şalvara benzer …

Rüyada sevdiğin kişinin seni sevmemesi

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada sevdiğin kişinin seni sevmemesi Soru Essalamu aleykum hocam. Rüyamda sevdigim erkek beni …

6 Yorumlar

 1. Esim bilmediği bir evde kizkardeslerimi ve hala sini görüyor sonra başka odaya gidince de beni başka erkekle görüyor bunun anlamı nedir acaba. İyi günler

  • Bu rüya aranızdaki muhabbetin ve güvenin daha çok artacağına alamet eden hayırlı ve güzel bir rüyadır.

 2. Selamun aleykum Rüyam da bahçe gibi bir yerde uyanıyorum etrafıma baktığımda yatağın başkısmından yeni evli olduğum karımı bana sırtı dönük bir şekilde başka iri yarı erkeklere Okey tarzı bir oyun oynadığını görüyorum bağırıp hemen yanıma gelmesini söylüyorum çok sinirleniyorum o bana bakıp ayağa kalktığında masadaki erkekler onu itiraz edip masaya oturmaya ikna etmeye çalışmak için bişeyler diyordu bende o sıra yataktan çıkmaya çalışıyorum ayaga kaldığım da karım ayata bana yan bir şekilde. Durmuş pembe sütyenin çıkık hava da durduğunu göğsünde ve yerde karpuzlar görüyorum sonra çıldırıyorum ve yatağımın yanında ağaç kütüğünün üstünde kabuksuz bir şekilde büyük bir karpuz görüyorum ortasından bir dilim alınmış şekilde duruyor du onu omuzladığım gibi güç bela taşıyarak adamlara doğru koşup omuzumdaki karpuzu adamların kafasına atıyorum ikisi yüzü gözü karpuz olmuş şekilde ayağa kalkıp ne oluyor nw yapıyorsun tarzında bana söyleniyor ken uyanıyorum. Rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim şuan dini nikahımızı yaptık düğün için Temmuzdaki düğünümüz için hazırlık İçindeyiz şimdiden çok teşekkür

  • Aleykum selam. Bu rüyanın bir kaç yorumu olabilir. Birisi şöyledir; maddi anlamda yetersiz olmaya ve bunun çaresizliğini yaşamaya alamet eder.

   Olumsuz bir dönem içerisinde olunacağına ve yüksek strese delalet olan bu tür rüyalar, yan sorunları da beraberinde getirecektir. Sorunların birbirini tetikliyor oluşu, çok daha yoğun bir stresi oluşturacaktır. Birkaç aylık döneme işaret edilen bu rüya ile ilgili olarak, yaşanacak olumsuz sürenin ardından her şeyin normalde döneceğini söyleyebiliriz.

 3. Rüyada karımı başka biriyle cinsel ilişkiye girerken gördüm o da beni gördü çok rahatsız oldum ama bişey demedim çok rahatsız oldum yorumlar mısınız?

  • Rüyada eşini yatakta başkasıyla gören kişinin, özel ve duygusal hayatında söylediği yalan nedeni ile yaşadığı pişmanlığa işaret eder. Aynı zamanda rüya sahibinin aşk ve duygusal hayatında yaşadığı çarpık ilişkiler nedeni ile bilinçaltında yaşadığı korkuları ifade eder.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.