Dini Soru / Rüya Tabiri / Rüyada kalp masajı yapmak

Rüyada kalp masajı yapmak

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada kalp masajı yapmak

Soru

Hocam ruyamda annemin çalıştığı yerde kolları olmayan birine kalp masajı yaptığımı damar yolu açtığımı gördüm. Rica etsem yorumlar mısınız teşekkür ederim.

Cevap

Merhaba. Bu rüya, zor ve sıkıntılı bir süreçten geçen birisine yapacağınız yardıma işarettir. En doğrusunu Allah bilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Rüyada abimin cezaevinden çıktığını görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiket: rüyada kalp masajı yapmak, rüyada kalp masajı yaptığını görmek, rüyada birine kalp masajı yapmak, rüyadakalp masajıyapmak, ruyada birine kalp masaji yapildigini gormek, rüyada kalp masajı yapıldığını görmek, rüyada kalp masajı yapmak diyanet

İlgini Çekebilir

Rüyada abimin cezaevinden çıktığını görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada abimin cezaevinden çıktığını görmek Soru Merhaba hocam.Rüyamda abimi görüyordum altında şalvara benzer …

Rüyada sevdiğin kişinin seni sevmemesi

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada sevdiğin kişinin seni sevmemesi Soru Essalamu aleykum hocam. Rüyamda sevdigim erkek beni …

7 Yorumlar

  1. Rüyada kardeşime kalp masaji yapildigini gördüm. Anlami nedir?

  2. Rüyamda 5 _6 yaslarinda erkek çocuğuna kalp masajı yaptim ve çocuğun bilekleri kesikti hayata donderdim daha sonra başkası gelip çocuğu yere dusurdu ve çocuk öldü bunu yorumlaybilir misiniz.

  3. Yardım etmeyi seven bir kimse olmak ve yardım etmek anlamındadır. Çocuğun ölmesi ise bazı planların yolunda gitmemesine yorumlanır.

  4. Rüyamda okuldaydım.Koridora doğru yürürken biri gözümün önünde düştü bende nabzına bakarak kalp masajı yapmaya başladım.En sevdiğim arkadaşımda yanımda duruyordu.Sonradan o kişiyi hayata döndürdüm.Tekrar nabzkna bakmak istedim ama kafası yoktu bende bileklerinden nabzına bakmıştım.

    • Bu rüya yardıma muhtaç veya sıkıntı içinde bir kimse ile karşılaşacağınıza ve insanlara çeşitli yardımlarda bulunacağınıza işarettir. Bazen de bu rüya yakın çevrenizden bir gencin yaşayacağı sıkıntılı bir gönül macerası anlamına gelmektedir.

  5. Rüyada tanimadigim birinin kalbi sıkışıyordu yanıma geldi ve bana dedi bana kalp mesajı yap dedi bende yapıyordum yapıyordum bi işe yaramiyordu sonra bi ışık mi sumu böyle ayağından yukakri geliyordu ve iylesiyordu etrafındakiler o ışıltıyı gormuyorlardi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.