Dini Soru / Rüya Tabiri / Rüyada kendisine taş atıldığını görmek

Rüyada kendisine taş atıldığını görmek

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada kendisine taş atıldığını görmek

Soru

Selam aleyküm hocam,

Rüyamda kalabalık bir ortamda erkek bebek kucağıma verdiler benim. Bende aldım onu öptüm bırakıp namaz kılacağım dedim namaz kılmak için benim okuduğum imam hatip lisesi vardı onun bahçesine gittim namaza durdum ama bir sürü insan beni taşlamaya başladı bende namazı korkuyla kıldım ama bitirmedim kendimi sakınmaya başladım taşların hiç biri bana isabet etmiyordu ama. Yorumlarsanız sevinirim merak ediyorum. Allah razı olsun.

Cevap

Aleykum selam kardeşim. Bu çok hayırlı bir rüyadır. Özellikle maddi manada iş hayatında bir çok hayırlı bereketli kapıların açılacağına işarettir. Rüyada taşlanan kişinin işlediği günahlarının affedileceğine, yaşadığı sıkıntıların son bulacağına, hayat içerisinde her zaman iyi insanlar ile karşılaşacağına ve çok hayırlı ve güzel günler görerek mutlu olacağına tabir edilir. En doğrusunu Allah bilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Rüyada abimin cezaevinden çıktığını görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiket: rüyada kendisine taş atıldığını görmek, rüyada taş atıldığını görmek, rüyada birinin sana taş attığını görmek, rüyada birinin bana taş attığını görmek, rüyada kendisine taş atılması, rüyada atılan taşlardan kaçmak, rüyada birinin sana taş atması

İlgini Çekebilir

Rüyada abimin cezaevinden çıktığını görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada abimin cezaevinden çıktığını görmek Soru Merhaba hocam.Rüyamda abimi görüyordum altında şalvara benzer …

Rüyada sevdiğin kişinin seni sevmemesi

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada sevdiğin kişinin seni sevmemesi Soru Essalamu aleykum hocam. Rüyamda sevdigim erkek beni …

6 Yorumlar

 1. Mrb hocam Abim rüyasında bir sürü köpek beni kosturuyordu havlayarak bende kaçtım Ağaca çıktım ordada bir iki arkadaş geldi taş attı bana ne anlama geliyor

  • Merhaba. Bu rüya hoş olmayan ve arkasından iş çeviren birileri olduğuna ve bazende birilerinden zarar görüleceğine tabir edilir.

 2. Hocam rüyada çarşı daydim beyaz eşya satan bir yere girdim eski sevgilim de oradaydı babasi da ordaydi sonra müşteri geldi dükkana bende müşteriyle konuştum sonra eski sevgilim sinirli bir şekilde
  Bende sinirlendiğini farkettim sonra dükkandan çıktım kardesimle beraber karşıya geçtim
  Sonra birden karşıdan eski sevgilim taş attı bana
  Ama bana degmedi
  Sonra ordan bağırmaya başladı bende ona dedim kendini rezil etme sen az bekle dedim tartıştık ben ordan ayrıldım
  Bunun anlamı nedir?

  • Rüyayı gören kişinin kafasını karıştıracak ve o kişinin kararsızlık yaşamasına neden olacak hal ve hareketlere gireceğine ve dolaylı şekilde de olsa o kimseye kötülük edeceğine tabir edilir.

 3. Mrb hocam. Rüyamda 3 kişiydik 2 kişii bizi taşlamaya başladı taşın biri bana değdi sonra üçümüz kaçmaya başladık taşlayanlar da bizi yakalamaya çalışıyordu. Biri kız arkadasımı yakaladı tecavüz etmeye çalıştı ben çocuga tekme attım orda uyandım.

  • Merhaba Cangül. Alınan önlemlere rağmen iş hayatında zarar getirecek işlere girileceğine, neredeyse göz göre göre sorunlara yelken açılacağına ve para konusunda çok zor ve sonu karanlık yollara girileceğine tabir edilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.