Dini Soru / Rüya Tabiri / Rüyada küflü peynir görmek ne demek

Rüyada küflü peynir görmek ne demek

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada küflü peynir görmek ne demek

Soru

Selamun aleykum. Hocam dün bir rüya gördüm rüyamda kaşar peyniri yiyordum ama peyniri ağzıma götürdüğümde kaşar da garip bir tat oluyordu kaşar peyniri ağzıma götürürken küf oluyordu ama ben peyniri geri tükürmüyordum eve yiyordum bu sizce nasıl yorumlanmalıdır?

Cevap

Aleykum selam kardeşim. Kaşar peyniri hayırla yorumlanır ama küflenmesi hayırla tair edilmez. Bunun manası etrafınızda size yakın ve kötülüğünüzü isteyen birisinin olduğuna yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Rüyada abimin cezaevinden çıktığını görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiket: rüyada küflü peynir görmek, rüyada küflü tulum peyniri görmek, rüyada küflenmiş peynir görmek, rüyada göğermiş peynir görmek, ruyada kuflu kaşar gormek diyanet, rüyada yeşil peynir görmek, rüyada küflü kaşar görmek

İlgini Çekebilir

Rüyada abimin cezaevinden çıktığını görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada abimin cezaevinden çıktığını görmek Soru Merhaba hocam.Rüyamda abimi görüyordum altında şalvara benzer …

Rüyada sevdiğin kişinin seni sevmemesi

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada sevdiğin kişinin seni sevmemesi Soru Essalamu aleykum hocam. Rüyamda sevdigim erkek beni …

2 Yorumlar

  1. Selam aleykum hocam ben ruyamda 1kılo küflenmiş beyaz peynir almış kuflu yerlerı kesip yıyıyorum kocamda at peynir dıyorum. Nasıl yorumlanır?

    Selam aleykum hocam ben ruyamda bır kılo beyaz peynir almış ama hepsi küflenmiş kuflu yerlerı kesip yıyıyorum kocamda bana at dıyorum peynir . Sizce nasıl yorumlanır?

  2. Aleykum selam. Rüya sahibinin uğraşarak elde edeceği güce, zorluklara sabrederek kazanacağı mala ve elde etmek istediği becerilere tabir edilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.