Dini Soru / Rüya Tabiri / Rüyada sevdiğin kişinin eve gelmesi

Rüyada sevdiğin kişinin eve gelmesi

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada sevdiğin kişinin eve gelmesi

Soru

Sevdiğim kişinin eve gelmesi habersizce gitmesi

Selamun Akeykum hocam. Hocam rüyamda en çok değer verdiğim sevdiğim kişi çat kapı eve geliyor baskın yapar gibi daha sonra evden de haber vermeden gidiyor niye haber vermedin dedigimde ise işte diyor ben bu rüyandan ezanla uyanıyorum rüyamı yorumlar mısınız? Teşekkür ederim.

Cevap

Aleykum selam. Bu rüya genel olarak şu şekilde tabir edilir:
Kişinin gördüğü rüya zamanla umduğu iyi bir geleceğe, zorlukla birlikte hayalini kurduğu temiz kazanca, uğraşlarının sonunda hak edilen daha iyi bir hayata, uğraşarak ümit ettiği iyi bir geleceğe delalettir. En doğrusunu Allah bilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Rüyada abimin cezaevinden çıktığını görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiket: rüyada sevdiğin kişinin evine gelmesi yanina oturmasi, ruyada sevdiğin kişinin evine çocukla gelmesi

İlgini Çekebilir

Rüyada abimin cezaevinden çıktığını görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada abimin cezaevinden çıktığını görmek Soru Merhaba hocam.Rüyamda abimi görüyordum altında şalvara benzer …

Rüyada sevdiğin kişinin seni sevmemesi

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada sevdiğin kişinin seni sevmemesi Soru Essalamu aleykum hocam. Rüyamda sevdigim erkek beni …

3 Yorumlar

  1. Selamun aleykum hocam. Aşık olduğum birisi var duygularımı biliyo kendisi ama konuşmuyoruz. Rüyamdada onu bizim evde koltukta bi arkdasıyla uzanırken gördüm. Gözgöze geliyoruz ben sürekli neden burdaki diye kuzenlerime soruyorum bi yandan mutluyum bi yandan sinirleniyorum yanında ki arkadaşı kız olduğu için bu nedendir hocam yorumlar mısınız?

  2. Aleykum selam. Bu rüya ancak insanın yaşadığı bilinçaltı duygularının bir şekilde rüyasına yansımasından ibarettir. Bunu özel bir şekilde tabir edemeyiz.

  3. Selamun aleykum benim sevdiğim kişi rüyamda bize geldi kucagıma felan yatti sevdigim kisi abimin baldızı hocam nasıl yorumlarsiniz.

    Ruyamda çok beyendigim birinin annesi bize misafir gelib benimle ve annemle sohbet ediyordu.Bu ne demek? Genellikle kendisini tanıyorum amma hiç bize gelmez.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.