Dini Soru / Sorular / Rüyamda kızım oldugunu gördüm

Rüyamda kızım oldugunu gördüm

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyamda kızım oldugunu gördüm

Soru

Selamun aleyküm ben bekar bir bayanım. Rüyamda bir tane kızım var bembeyaz kar gibi ela gözlü annemlere arabayla bizi eşim götürüyor yanımızda da Ayhan dayı var yokuşu araba tam çıkamıyor eşim bir koluyla bebekle beni tutuyor zar zor araba yokuşu çıkıyor bizi indiriyor sonra mesaj atıyor size bir şey olacak diye korktum. Ben gidiyorum merdivenlerden bir tane eve giriyorum bebeğim kucağımda oturma salonuna bakıyorum dayımın kızı içeride çocuklarla oyun oynuyor selam versem mi diye düşüyorum vermeden gidiyorum çıkıyorum evden. Biraz yürüdükten sonra bebeğimi anneanneme götürmek için yola çıkıyorum annemi babamı ablamı yokuş çıkarken görüyorum annemlere sesleniyorum beni de bekleyin falan diye anneme anlatıyorum Nihal (bebeğim) iki tane incir yedi falan gel bebeğim seni anneanneye götüreyim derken uyanıyorum. Sabah 06.12 de gördüm sabah namazını kıldım geri yattım.

Cevap

Aleykum selam hanım kardeşim. Rüyan hayırlıdır ve içi müjdelerle doludur Allah’ın izniyle. Bu rüya senin için müjdeli haberlere ve çoktan duymak istediğin haberleri almaya tabir edilir. Ayrıca bu rüyan gerçek hayatta birçok sevince, mutluluğa ve müjdeli haberlere ulaşır. Bu rüya özellikle beklentisi olan ve bir haberi almak isteyen kimseler için en yakın zamanda tüm isteklerine kavuşacaklarına ve böylece hayatlarında çektikleri sıkıntıların son bulacağına delalet eder. Elbette en doğrusunu bilen sadece Allah’tır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Dedikodunun günahı nedir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

Abdestte özürlü hükümleri

Sponsorlu Bağlantılar Abdestte özürlü hükümleri Soru Hocam rahatsızlığım nedeniyle gün içinde birçok kez gaz kaçılıyorum …

İmam nikahında boşanma ve tekrar evlenme

Sponsorlu Bağlantılar İmam nikahında boşanma ve tekrar evlenme Soru Merhaba ben(bayan)5 ay önce sözlümden ayrıldım …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.