Dini Soru / Sorular / Rüyamı yorumlayın

Rüyamı yorumlayın

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyamı yorumlayın

Soru

Son iki gündür aynı rüyayı devamlı olarak görüyorum. Sevgilimle her zamanki gibi beraber uyuyorduk. Birden gecenin bi vakti sevişmek istedi. Onayladım ve öpüşmeye başladık gerçek gibiydi. Ardından içime girdi iki dakika sonra abla dediğimiz saydığım sevdiğim bir kadını gördüm. Öpüşüyorlardı. Sevgilim bir yandan beni yapıyor bir yandan o kadını öpüyordu. Bağırarak yanlarından kaçtım hala devam ediyor bana gülüyorlardı. Kaçarken annemle babam salondaki bazada yatarken gördüm. Hala bağırıyordum. Senden nefret ediyorum! Balkona çıktım ağlamaya başladım. Bağırarak uyandım.
Ve bu gece yine uyuduğumda sanki olayın devamını yaşıyordum. O kadınla kahvaltı yapıyorlar. Evden çıktım. Sevgilim peşimden geldi. Kavga ettik. Ben bir yere gittim sonra geri otobüsle dönerken sevgilim ve o kadının eski sevgilisi de otobüsteydi. Ben eve gelmeden indim. Sevgilim yanındaki adama sen yolu biliyorsun dedi ve peşimden geldi. Evin arka bahçesindeki tellerden tırmanarak içeri atladım. Köpeğimi severken sevgilim yanıma geldi. Bağırdım. Neden böyle yapıyorsun dedi. Neden mi! Senden 20 yaş büyük bir kadınla seviştin ve aynı anda benle de! Neden diye sormaya hakkın yok. O sırada yine uyandım. Psikolojim bozuldu. Bide o antepde ben samsunda. Normalde çok güvenirim ona hatta merak etmem bile. Kıskanmam o kadar. Ama şuan ölücem resmen ağlayarak uyanmak ne demek ya!

Cevap

Merhaba. Bu tür rüyaların şöyle bir anlamı olur. İşlenen haramlar için çok ciddi bir uyarıdır ve mutlaka günahlarınız için tövbe etmelisiniz. Haram olan ilişki ve o haramla birlikte başka bir haramın da görülmesi demek. var olan bazı günahların terkedilmesi gerektiğine yorumlanır. Allah’a emanet olun.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Dedikodunun günahı nedir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

Abdestte özürlü hükümleri

Sponsorlu Bağlantılar Abdestte özürlü hükümleri Soru Hocam rahatsızlığım nedeniyle gün içinde birçok kez gaz kaçılıyorum …

İmam nikahında boşanma ve tekrar evlenme

Sponsorlu Bağlantılar İmam nikahında boşanma ve tekrar evlenme Soru Merhaba ben(bayan)5 ay önce sözlümden ayrıldım …

2 Yorumlar

  1. Rüyamda evimin yanına kadar kazı yapılıyo ve göl oluyo bağrıyorum sinireniyorum evin temeline zarar vericeksiniz diyorum ama beni dinlemiyorlar … evin duvarının 1 m yanından kocaman bir göl başlıyo … korkuyorum evim yıkılacak diye… yorumlarsanız sevinirim

  2. Asıl manada hayırlıdır ve rüya sahibinin ailesinin saadetini sağlayıp, onlara iyi bir gelecek kurduktan sonra huzurlu, sakin bir iş yaşamıyla hayatın tadını çıkarmaya başlayacağını da ifade eder.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.