Dini Soru / Sorular / Sevişme sahnesi izlemek guslü bozar mı

Sevişme sahnesi izlemek guslü bozar mı

Sponsorlu Bağlantılar

Sevişme sahnesi izlemek guslü bozar mı

Soru

Selamın aleyküm hocam ben 16 yaşındayım benim sorum, 2 senedir istimna da uzağım yaklaşık 2 sene ben nette sapık olmayan bir video izliyorum yanlışlıkla adam sana ediyor video sonunda ise hu hareket yaptı sapık bir şey zannettim gözüm kaydı bu saniyelik bi olay ve diğeri hiç aklımdan çıkmıyor yaşadığım kötü olay bu gibi vs gibi olaylar. Neler yapmam gerek bu gusül gerekir mi hocam? Hocam nasıl yenebilirim nefsimi bana ve bu gibi olaylarda olanlara duanızı eksik etmezseniz sevinirim hocam.

Cevap

Aleykum selam kardeşim. Maşallah sana ne güzel bir yoldasın. Allah daim etsin. Çıplak resim gibi uygunsuz görüntüler gusül abdestini bozmaz, zevk suyu gelmişse sadece namaz abdesti bozulur.Ş u duayı okuyabilirsin kardeşim:
Allahümmahfazni min beyni yedeyye ve min halfi ve an yemini ve an şimali ve
min fevki ve euzü bi azametike en uğtale min tahti.

Allah’ım,beni önümden, arkamdan, sağımdan, solumdan ve üstümden gelecek kötülüklere karşı koru. Altımdan bir kötülük gelmesinden (yarılıp içine düşmekten) Senin azametine sığınırım. (Ebu Davut)

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Dedikodunun günahı nedir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiket: sevişme sahnesi izlemek guslü bozar mı, sevişme görüntüleri, erotik sahneler izlemek abdesti bozar mi, karşıma sevişme sahnesi cıkti gusul gerektirirmi, öpüşmeli sahneler guslü bozar mı

İlgini Çekebilir

Abdestte özürlü hükümleri

Sponsorlu Bağlantılar Abdestte özürlü hükümleri Soru Hocam rahatsızlığım nedeniyle gün içinde birçok kez gaz kaçılıyorum …

İmam nikahında boşanma ve tekrar evlenme

Sponsorlu Bağlantılar İmam nikahında boşanma ve tekrar evlenme Soru Merhaba ben(bayan)5 ay önce sözlümden ayrıldım …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.